"تجربه جدید، فرصتی نو!"

پکیج ویزای توریستی و اجازه کار

میخوای با هزار دلار ویزای کار کانادا بگیری ؟
میترسی ویزا نشی و پولت حیف بشه ؟
اگه ویزات در نیومد ۸۰۰ دلارش رو پس می گیری . دیگه چی می خوای ؟
تازه ۱۰ درصد دیگه هم تخفیف می گیری اگه حداکثر تا سه روز بعد تماست قرادادت رو ببندی .

آیا دوست دارید پاسپورت کانادا را به راحتی بگیرید؟ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید!

ایرانیانی که تا تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۵، با ویزای موقت (توریستی یا تحصیلی یا کاری) در خاک کانادا هستند، می‌توانند ویزای توریستی خود را به صورت رایگان تمدید و یا به ویزای کاری باز تبدیل کنند. امکان درخواست تبدیل ویزا در خارج از خاک کانادا وجود ندارد، یعنی اول باید موفق به دریافت ویزای توریستی یا تحصیلی شوید و به کانادا وارد شوید که بتوانید در خاک کانادا به اجازه کار (Open Work Permit) تبدیل کنید.

برای بررسی شرایط و دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید با ما در ارتباط باشید تا شرایط شما را ارزیابی کنیم.

شرایط لازم برای تبدیل ویزا

داشتن یک ویزای موقت

در ابتدا باید یک ویزای معتبر موقت (توریستی یا تحصیلی یا کاری) داشته باشید.

ورود به خاک کانادا

برای پروسه تبدیل ویزای موقت به اجازه کار، باید وارد خاک کانادا شده باشید.

ارسال درخواست

پس از ورود به خاک کانادا می‌توانید درخواست اجازه کار خود را به اداره مهاجرت ارسال کنید.

time-stopwatch

زمان بررسی درخواست

زمان بررسی درخواست ورک پرمیت شما از طرف اداره مهاجرت کانادا، بین سه تا هشت هفته به طول می‌انجامد. این زمان تقریبی بوده و ممکن است برای شما کمتر یا بیشتر شود. در طول این مدت نباید خاک کانادا را ترک کنید.

ددلاین برنامه

ممکن است اداره مهاجرت کانادا، تصمیم بگیرد زودتر از موعد اعلام شده این برنامه را متوقف کند بنابر این بهتر است هرچه زودتر پروسه خود را شروع کنید.

بسته پیشنهادی ویژه

برای شما یک پیشنهاد جذاب داریم. صفر تا صد این پروسه با قیمتی باورنکردنی و ضمانت بازگشت وجه! فقط با هزار دلار اجازه کار کانادا بگیرید.

درخواست مشاوره

مزایای روش تبدیل ویزا

سریع‌ترین روش

سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا و اخذ اجازه کار (Work Permit) کانادا بدون نیاز به مدرک زبان!

تحصیل رایگان فرزندان

درصورت دریافت اجازه کار از این روش،فرزندان ۷ تا ۱۷ سال در خاک کانادا رایگان تحصیل خواهند کرد.

تضمین بازگشت وجه

در صورت عدم موفقیت در دریافت ویزای توریستی، ۸۰۰ دلار از مبلغ پرداختی شما بازگشت داده می‌شود. یعنی ریسک شما برای گرفتن ویزای کار کانادا فقط ۲۰۰ دلار است.

پاسخ به سوالات متداول

بطور خلاصه یعنی اینکه شما می توانید برای هر کار فرمایی که شما را استخدام کند کار کنید.

بله. همسر فرد اصلی چه همزمان و چه پس از او، می‌تواند درخواست ورک پرمیت داشته و برای هر کارفرمایی در کانادا کار کند.

قبل از خروج از کانادا باید برگه اجازه کار شما صادر شده باشد در غیر اینصورت افسر به احتمال قوی درخواست اجازه کار شما را رد می کند .

بله. پس از تبدیل ویزا، پروسه شما مانند پروسه جاب آفر و ویزای کاری پیش خواهد رفت. پس از یک سال کار در ناک‌های شغلی مشخص شده می‌توانید اقامت دائم (PR) بگیرید.

این پروسه ارتباطی به تخصص شما در کشور مبدا ندارد و با این ورک پرمیت، مجاز هستید بر مبنای ناک‌های شغلی، درخواست کار بدهید و پس از یک سال کار، اقامت دائم یا PR دریافت خواهید کرد.

برای تبدیل ویزا مدارک خاصی نیاز نیست. اما باید یک ویزای معتبر توریستی داشته باشید که بتوانید آن را به ورک پرمیت تبدیل کنید. برای اخذ ویزای توریستی هم مدارکی مانند تمکن مالی متناسب با تعداد افراد، سابقه سفر خارجی مناسب و وابستگی مالی و عاطفی در کشور مبدا نیاز است که تمام این موارد از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ما یک پکیج ویژه و هیجان انگیز برای شما آماده کرده‌ایم که شامل دریافت ویزای توریستی و تبدیل آن به اُپن ورک پرمیت هست. برای اطلاع از این پکیج، کافیست فرم موجود در صفحه را پر کنید!

بله بدون مشکل می‌توانید به ایران سفر کنید.

فعلا دولت کانادا این زمان را تا پایان فوریه ۲۰۲۵ اعلام کرده است. اما ممکن است قبل از این زمان تصمیم به توقف این برنامه بگیرد یا حتی آن را تمدید هم بکند. در هر صورت بهتر است هرچه سریعتر برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کنید تا زمان را از دست ندهید.

این قانون جدید فقط پروسه تغییر نوع ویزا در داخل خاک کانادا را تسریع می‌کند و ارتباطی به پروسه دریافت ویزای توریستی اولیه ندارد. شرایط دریافت ویزای توریستی کماکان شبیه به قبل است.

زمانی که شما اجازه کار در خاک کانادا داشته باشید و به مدت حداقل یک سال، بیمه و مالیات شما پرداخت شده باشد، می‌توانید از طریق برنامه CEC اقدام کنید. این برنامه مختص کسانی است که در خاک کانادا سابقه کار دارند. با امتیاز بسیار خوبی که بعد از یک سال کار به دست می‌آورید و مهارت زبانی که در این یک سال تقویت شده، احتمالا امتیاز کافی برای کسب اقامت دائم کانادا را کسب خواهید کرد.

درخواست مشاوره